Iespējams, labākais dabasskats visā ziemā

labakais skats visa ziema
Sveiciens tiem, kas nedēļu sāk ar savu iecienīto blogu lasīšanu! 🙂
Mums Latvijā apkārt valda īsta, balta ziema – retums decembra mēnesī. Līdz ar to vēlos ar jums dalīties kādā skaistā piedzīvojumā no pagājušās nedēļas.

Piektdien jaukā draugu kompānijā devāmies piedzīvojumu braucienā pa Gaujas upes apkārtni. Iznāca, ka ierastās pastaigu pusstundas vietā diena bija īsākiem un garākiem gājieniem bagāta. Kamēr Rīgā bija uzsnidzis knapi centimetrs sniega, tad Siguldas, Līgatnes un Cēsu apkārtnē snidzis bija ievērojami. Koki apsniguši, no vēja ne vēsts, līdz ar to bijām liecinieki patiesi brīnišķīgai atpūtai dabā!

Pēc brauciena iesaku apskatīt Līču – Laņģu klintis, kas gan mums visā košumā neatklājās, jo līdz šim objektam tikām jau krietnā krēslā. Tomēr vēlāk redzētie attēli mudina turp atgriezties. Turpat netālu esošā Liepas ciematiņa apkārtnē atrodas Lielās ellītes un Mazās ellītes alas – teikām un nostāstiem apvīti apskates objekti. (Ar līdzpaņemtiem polietilēna maisiņiem jau laternu gaismā pamanījāmies nolaist lejā pa citu drosminieku nopulēto kalniņu!) Bet attēlā redzamais skats ir no Gūdu klinšu apkārtnes. Skatu uz iezi neatradām, jo sniega dēļ neriskējām doties lejā pa stāvo nogāzi. Toties skats uz Gaujmalas mežiem un pašu Gauju atsvēra visu! Esmu sasmēlusies iedvesmu vismaz līdz pavasarim, tāpēc nolēmu padalīties arī ar jums! Ja ir kāds dabas skats, kas pilnīgi apbūris tevi – dalies ar to komentāros. Pasaulē ir tik daudz skaistā un bieži vien neatklātā! 🙂

Cita starpā atgādinu, ka manā Etsy veikalā LiliumLv pieejamās Ziemassvētkiem paredzētās apsveikumu kartītes starptautiskiem sūtījumiem ārpus Eiropas Savienības pieejamas vēl tikai šodien!

Darbīgu un patīkamiem pārsteigumiem bagātu nedēļu!

Par Daira

Pati sava laika noteicēja, plānotāja un arī šķērdētāja. Iekāpusi citās kurpēs, mācos griezt, zīmēt, līmēt un katru dienu saprotu atkal kaut ko jaunu. Blogā Lilium.lv rakstu par sev un cerams arī jums svarīgām tēmām, dalos ar to, ko redzu sev apkārt. Iegriezies arī manā Etsy veikalā! www.etsy.com/shop/LiliumLv

Pievienot komentāru